W protokołach zanotowano wyniki 270 startujących (164 dziewczęta i 106 chłopców). Rywalizacja była bardzo zacięta, a osiągane wyniki w wielu przypadkach znakomite. Nagrodą za wysiłek były medale i zadowolenie z ukończenia konkurencji. Łącznie wręczono prawie 120 medali. Uczestnicy nie musieli wcześniej przechodzić eliminacji w swoich szkołach, nie było również ograniczeń ilościowych w poszczególnych konkurencjach.
Już dzisiaj zapraszamy na kolejne zawody lekkoatletyczne, które odbędą się po wakacjach. Organizację zawodów dofinansowano ze środków Powiatu Tureckiego oraz Miasta Turku. Pragniemy podziękować Dyrekcji i Pracownikom I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Turku za przygotowanie i udostępnienie stadionu oraz sprzętu koniecznego do sprawnego i bezpiecznego przeprowadzenia zawodów.
SZKOŁY PODSTAWOWE – DZIEWCZĘTA
KLASY IV
K 60 m | 1 | Palusik Aleksandra | SP 5 Turek | 9;04 ( el. 8;89) |
K 60 m | 2 | Zielińska Karolina | Przykona | 9;18 |
K 60 m | 3 | Rosiak Anna | Przykona | 9;50 (el. 9;48) |
K 60 m | 3 | Bamberska Amelia | Przykona | 9;50 |
K 200 m | 1 | Palusik Aleksandra | SP 5 Turek | 33;48 |
K 200 m | 2 | Rosiak Anna | Przykona | 34;41 |
K 200 m | 3 | Zielińska Karolina | Przykona | 34;88 |
K 600 m | 1 | Krawczyk Natalia | SP 1 Turek | 2:20,41 |
K 600 m | 2 | Bartosik Karolina | Przykona | 2:37,6 |
K 600 m | 3 | Przybył Maja | SP 1 Turek | 2:52,0 |
K piłeczka | 1 | Zielińska Karolina | Przykona | 37,00 |
K piłeczka | 2 | Szewczyk Patrycja | SP 4 Turek | 30,00 |
K piłeczka | 3 | Bamberska Amelia | Przykona | 24,50 |
K w dal | 1 | Zielińska Karolina | Przykona | 3,90 |
K w dal | 2 | Bamberska Amelia | Przykona | 3,80 |
K w dal | 3 | Rosiak Anna | Przykona | 3,50 |
KLASY V
K 60 m | 1 | Zieniewicz Dominika | SP 4 Turek | 8;74 |
K 60 m | 2 | Szelągowska Aleksandra | SP 4 Turek | 8;94 |
K 60 m | 3 | Szalewska Martyna | SP 5 Turek | 9;28 |
K 200 m | 1 | Nowinowska Natalia | SP 5 Turek | 34;66 |
K 200 m | 2 | Szalewska Martyna | SP 5 Turek | 35;00 |
K 200 m | 3 | Płucienniczak Karolina | SP 5 Turek | 35;11 |
K 600 m | 1 | Kukuła Aleksandra | SP 1 Turek | 2;25,10 |
K 600 m | 2 | Sobczak Michalina | SP 5 Turek | 2;26,0 |
K 600 m | 3 | Rosiak Michalina | SP 1 Turek | 2;28,0 |
K w dal | 1 | Zieniewicz Dominika | SP 4 Turek | 4,25 |
K w dal | 2 | Lubas Julia | SP 4 Turek | 3,85 |
K w dal | 3 | Biernacka Roksana | SP 4 Turek | 3,50 |
K piłeczka | 1 | Płucienniczak Karolina | SP 5 Turek | 27,50 |
K piłeczka | 2 | Karolak Weronika | SP 1 Turek | 25,50 |
K piłeczka | 3 | Urbanowska Julia | SP 4 Turek | 25,00 |
KLASY VI
K 60 m | 1 | Kaczkowska Daria | SP 5 Turek | 8;65 (el. 8;53) |
K 60 m | 2 | Łyskawa Patrycja | SP 5 Turek | 8;70 |
K 60 m | 3 | Łukasik Patrycja | Przykona | 8;92 |
K 200 m | 1 | Łukasik Patrycja | Przykona | 34;02 |
K 200 m | 2 | Bartosik Milena | Przykona | 34;44 |
K 200 m | 3 | Bałdyka Łucja | SP 5 Turek | 36;01 |
K 600 m | 1 | Miller Gabriela | SP 5 Turek | 1:56,96 |
K 600 m | 2 | Łukasik Patrycja | Przykona | 2:07,01 |
K 600 m | 3 | Wieczorek Weronika | SP 1 Turek | 2:10,02 |
K w dal | 1 | Macudzińska Katarzyna | SP 5 Turek | 4,50 |
K w dal | 2 | Wojtkowiak Natalia | SP 5 Turek | 4,35 |
K w dal | 3 | Kaczkowska Daria | SP 5 Turek | 4,30 |
K piłeczka | 1 | Bartosik Milena | Przykona | 37,00 |
K piłeczka | 2 | Łyskawa Patrycja | SP 5 Turek | 37,00 |
K piłeczka | 3 | Wojtkowiak Natalia | SP 5 Turek | 36,50 |
SZKOŁY PODSTAWOWE – CHŁOPCY
KLASY IV
M 60 m | 1 | Stefaniak Michał | SP 4 Turek | 9;11 (el. 8;85) |
M 60 m | 2 | Janik Gabriel | SP 5 Turek | 9;58 (el. 9;31) |
M 60 m | 3 | Peruga Paweł | SP 4 Turek | 9;88 (el. 9,68) |
M 200 m | 1 | Janik Gabriel | SP 5 Turek | 34;03 |
M 200 m | 2 | Witakowski Oskar | SP 5 Turek | 35;14 |
M 200 m | 3 | Kaczkowski Hubert | SP 5 Turek | 36;11 |
M 600 m | 1 | Witakowski Oskar | SP 5 Turek | 2:06,0 |
M 600 m | 2 | Janik Gabriel | SP 5 Turek | 2:16,0 |
M 600 m | 3 | Chojnacki Kacper | SP 5 Turek | 2:27,0 |
M piłeczka | 1 | Rosiak Marcel | SP 5 Turek | 34,00 |
M piłeczka | 2 | Stefaniak Michał | SP 4 Turek | 33,50 |
M piłeczka | 3 | Kaczkowski Hubert | SP 5 Turek | 32,50 |
M w dal | 1 | Chojnacki Kacper | SP 5 Turek | 3,90 |
M w dal | 2 | Stefaniak Michał | SP 4 Turek | 3,80 |
M w dal | 3 | Witakowski Oskar | SP 5 Turek | 3,75 |
KLASY V
Chłopcy |
|
|||
M 60 m | 1 | Jasiński Franciszek | SP 5 Turek | 9;41 (el. 9;20) |
M 60 m | 2 | Jacaszek Norbert | SP 5 Turek | 9;93 (el. 9;87) |
M 60 m | 3 | Maciaszczyk Jakub | SP 5 Turek | 10;06 |
M 200 m | 1 | Jasiński Franciszek | SP 5 Turek | 34;46 |
M 200 m | 2 | Jacaszek Norbert | SP 5 Turek | 36;29 |
M 200 m | 3 | Maciaszczyk Jakub | SP 5 Turek | 38;26 |
M 1000 m | 1 | Błaszczyk Bartosz | SP 1 Turek | 4:48,24 |
M piłeczka | 1 | Jasiński Franciszek | SP 5 Turek | 41,50 |
M piłeczka | 2 | Maciaszczyk Jakub | SP 5 Turek | 35,00 |
M piłeczka | 3 | Jacaszek Norbert | SP 5 Turek | 29,50 |
M w dal | 1 | Jasiński Franciszek | SP 5 Turek | 3,80 |
M w dal | 2 | Maciaszczyk Jakub | SP 5 Turek | 3,50 |
M w dal | 3 | Jacaszek Norbert | SP 5 Turek | 3,35 |
KLASY VI
M 60 m | 1 | Radzimski Eryk | SP 5 Turek | 8;79 (el. 8;55) |
M 60 m | 2 | Czekała Michał | SP 5 Turek | 9;14 (el. 8;99) |
M 60 m | 3 | Matusiak Tobiasz | SP 5 Turek | 9;17 (el. 9;08) |
M 200 m | 1 | Kozelan Hubert | SP 5 Turek | 25;11 |
M 200 m | 2 | Ciechowicz Mateusz | SP 1 Turek | 33;52 |
M 200 m | 3 | Loba Jakub | SP 1 Turek | 36;77 |
M 1000 m | 1 | Szymczak Krystian | SP 5 Turek | 3:26,76 |
M 1000 m | 2 | Dłoniak Jakub | SP 1 Turek | 4:28,0 |
M 1000 m | 3 | Loba Jakub | SP 1 Turek | 5:39,0 |
M piłeczka | 1 | Majcherek Kacper | SP 5 Turek | 48,50 |
M piłeczka | 2 | Czekała Michał | SP 5 Turek | 46,00 |
M piłeczka | 3 | Ciechowicz Mateusz | SP 1 Turek | 39,00 |
M w dal | 1 | Kozelan Hubert | SP 5 Turek | 5,75 |
M w dal | 2 | Tończyk Klaudiusz | SP 1 Turek | 4,10 |
M w dal | 3 | Ciechowicz Mateusz | SP 1 Turek | 4,05 |
Klasyfikacja medalowa |
|||
Szkoła | Złote | Srebrne | Brązowe |
SP 5 Turek | 20 | 14 | 14 |
SP Przykona | 4 | 6 | 6 |
SP 4 Turek | 3 | 5 | 3 |
SP 1 Turek | 3 | 4 | 7 |
GIMNAZJA - DZIEWCZĘTA
K 100 m | 1 | Putiatycka Nikola | Przykona | 13;30 |
K 100 m | 2 | Kubacka Ewa | G 2 Turek | 13;48 |
K 100 m | 3 | Wojtyra Wiktoria | Słodków | 13;66 |
K 200 m | 1 | Przybylska Kamila | Słodków | 28;89 |
K 200 m | 2 | Jeske Nikola | G 2 Turek | 30;28 |
K 300 m | 3 | Maciejak Natalia | Przykona | 37;79 |
K 600 m | 1 | Rybak Aleksandra | Słodków | 1:55,99 |
K 600 m | 2 | Włodarczyk Natalia | G 2 Turek | 2:01,28 |
K 600 m | 3 | Wiśniewska Milena | Przykona | 2:03,50 |
K w dal | 1 | Jeske Nikola | G 2 Turek | 4,50 |
K w dal | 2 | Putiatycka Nikola | Przykona | 4,25 |
K w dal | 3 | Kubacka Ewa | G 2 Turek | 4,24 |
K kula 3 kg | 1 | Gibasiewicz Wiktoria | Przykona | 8,61 |
K kula 3 kg | 2 | Maciejak Natalia | Przykona | 8,42 |
K kula 3 kg | 3 | Bednarek Weronika | G 2 Turek | 8,30 |
GIMNAZJA - CHŁOPCY
M 100 m | 1 | Kubacki Kacper | Władysławów | 12;22 |
M 100 m | 2 | Kolański Adam | G 2 Turek | 12;53 |
M 100 m | 3 | Wasilewski Hubert | G 2 Turek | 12;76 |
M 200 m | 1 | Galas Jakub | Słodków | 26;26 |
M 1000 m | 1 | Drobina Krystian | Władysławów | 3;08,0 |
M 1000 m | 2 | Rosiak Maciej | Słodków | 3;12,0 |
M 1000 m | 3 | Kolański Adam | G 2 Turek | 3;13,0 |
M w dal | 1 | Kubacki Kacper | Władysławów | 5,26 |
M w dal | 2 | Piwowarczyk Kacper | G 2 Turek | 4,85 |
M w dal | 3 | Tarłowski Filip | Wyszyna | 4,85 |
M kula 4 kg | 1 | Zygmunt Bartosz | G 2 Turek | 11,92 |
M kula 4 kg | 2 | Czekalski Krystian | Słodków | 11,91 |
M kula 4 kg | 3 | Marendziak Jakub | G 2 Turek | 8,70 |
Klasyfikacja medalowa |
|||
Gimnazjum | Złote | Srebrne | Brązowe |
Słodków | 3 | 2 | 1 |
Władysławów | 3 | ||
Turek 2 | 2 | 5 | 5 |
Przykona | 2 | 2 | 2 |
Wyszyna | 1 |